$86.10
$95.00
Compare Price
You save
$8.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.05.415
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.05.415 Heating Element 120v/1100w
Item:
#1182098
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.05.415 |
| Manufacturer Part # | 02.05.415 |
| Height | 1.7" |
| Width | 13.05" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.05.415 Heating Element 120v/1100w
$86.10
$95.00
You save
$8.90
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.05.415 Heating Element 120v 1100w, 14-3/8" X 13-1/2" Overall, Hatco Drawer Warmer Hdw-mn

