Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.05.837.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.05.837.00 230w 120v Blkt Htr Grpws 36xx
Item:
#1483025
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.05.837.00 |
| Manufacturer Part # | 02.05.837.00 |
| Height | 4.65" |
| Width | 11.9" |
| Depth | 17.65" |
| Weight | 0.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.05.837.00 230w 120v Blkt Htr Grpws 36xx