$78.86
$87.00
Compare Price
You save
$8.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.05.997.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.05.997.00 1500w 240v 8 Pass Itq Elem 315
Item:
#1196277
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.05.997.00 |
| Manufacturer Part # | 02.05.997.00 |
| Height | 1.1" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.05.997.00 1500w 240v 8 Pass Itq Elem 315
$78.86
$87.00
You save
$8.14
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.05.997.00 1500w 240v 8 Pass Itq Elem 315
