Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco 02-08-121-00 Warmer Element 240v 2050w 80 1/2"
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-08-121-00 |
| Manufacturer Part # | 02-08-121-00 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 80.5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-08-121-00 [ 240v 2050w 1ph ] [ 80-1/2" Od ] [terminals Flag, W/screw [10-32 ], Old Style 3/16" Dia., See New Style 1/4" Dia Elements If Needed., Hatco Warmer
