$32.63
$36.00
Compare Price
You save
$3.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.08.275D.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.08.275D.00 Kit Ele 2sd 24 175w 120v (.26)
Item:
#1483132
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.08.275D.00 |
| Manufacturer Part # | 02.08.275D.00 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.08.275D.00 Kit Ele 2sd 24 175w 120v (.26)
$32.63
$36.00
You save
$3.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.08.275D.00 Kit Ele 2sd 24 175w 120v (.26)