$38.07
$42.00
Compare Price
You save
$3.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.08.301
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.08.301 Element Food Warmer 120v 550w
Item:
#1179233
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.08.301 |
| Manufacturer Part # | 02.08.301 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 21.45" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.08.301 Element Food Warmer 120v 550w
$38.07
$42.00
You save
$3.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.08.301 Voltage 120 V Ac, Electrical Wattage 550

