$41.70
$46.00
Compare Price
You save
$4.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-09-256
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02-09-256 Element Top (240v 1250w)
Item:
#1286146
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-09-256 |
| Manufacturer Part # | 02-09-256 |
| Height | 1" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 02-09-256 Element Top (240v 1250w)
$41.70
$46.00
You save
$4.30
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-09-256 Element Top (240v 1250w)

