$92.45
$102.00
Compare Price
You save
$9.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.12.010.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.12.010.00 Fan Cooling 230v 50/60hz Tq
Item:
#1483158
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.12.010.00 |
| Manufacturer Part # | 02.12.010.00 |
| Height | 1.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.12.010.00 Fan Cooling 230v 50/60hz Tq
$92.45
$102.00
You save
$9.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.12.010.00 Fan Cooling 230v 50/60hz Tq
