Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.13.125
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.13.125 Rheostat
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.13.125 |
| Manufacturer Part # | 02.13.125 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.13.125 Rheostat .316 Amp 250 Ohm, Hatco Toaster Tq-10 Tq-15 Tq-300 Tq-300aus Tq-300eng, Tq-300ire Tq-305 Tq-700 Tq-700-eng Tq-700ba Tq-700h, Tq-700hba

