$145.02
$160.00
Compare Price
You save
$14.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.16.003A
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.16.003A Thermostat Control 192f 3cs
Item:
#1195726
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.16.003A |
| Manufacturer Part # | 02.16.003A |
| Height | 2.6" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.16.003A Thermostat Control 192f 3cs
$145.02
$160.00
You save
$14.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.16.003A Thermostat Control 192f 3cs

