$69.79
$77.00
Compare Price
You save
$7.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-16-009A00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02-16-009A00 High Limit Switch W/red
Item:
#1844645
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-16-009A00 |
| Manufacturer Part # | 02-16-009A00 |
| Height | 2" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 02-16-009A00 High Limit Switch W/red
$69.79
$77.00
You save
$7.21
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-16-009A00 High Limit Switch W/red