Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.17.003.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.17.003.00 Transformer
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.17.003.00 |
| Manufacturer Part # | 02.17.003.00 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 3.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.17.003.00 Transformer 230v, With Fuse (381020), Hatco Booster 3cs-3b 3cs-6b 3cs-9b C-12 C-13 C-15, C-18 C-24 C-27 C-30 C-39 C-45 C-54 C-58 C-6 C-7, Fr-3b
