Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco 02-17-040 Transformer 120/230v 24v
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-17-040 |
| Manufacturer Part # | 02-17-040 |
| Height | 1.88" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-17-040 Transformer Primary 120/230v To Secondary 24v 20va, 2 Mount Holes 2-3/4" Ctrs Enclosed Coil., (5) 8" Leads, Hatco Grcw-1

