$4.53/Foot
$5.00
Compare Price
You save
$0.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.18.285.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.18.285.00 Wire 10ga White 200c
Item:
#1483045
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.18.285.00 |
| Manufacturer Part # | 02.18.285.00 |
| Height | 4.75" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 5.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.18.285.00 Wire 10ga White 200c
$4.53/Foot
$5.00
You save
$0.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.18.285.00 Wire 10ga White 200c
