Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-19-081-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-19-081-00 Rocker Switch
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-19-081-00 |
| Manufacturer Part # | 02-19-081-00 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-19-081-00 Rocker Switch Lighted Green 4 Tab Terminals 16a/250vac, Hatco Hot Water Dispenser Awd-12, Food Rethermalizer Fr2-3 Fr2-3b Fr2-4 Fr2-4b Fr2-6, Fr2-6b Fr2-9 Fr2-9b, Merchandising Cabinet Fsd-1 Fsd-1x Fsd-2 Fsd-2x Fsdt-1, Fsdt-1x Fsdt-2 Fsdt-2x, Pizza Warmer Grpws-2424t Grpws-3624t Grpws-4824t Grs-18, Grs-24 Grs-30 Grs-36 Grs-42 Grs-48 Grs-54 Grs-60, Grs-66 Grs-72 Grsr-15 Grsr-17 Grsr-19, Thermo-finisher Tf-1919 Tf-2010 Tf-2015, Tf-2020 Tf-2030 Tf-2040 Tf-2045 Tf-4619

