$58.91
$65.00
Compare Price
You save
$6.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.19.084.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.19.084.00 Proximity Switch Kit Fsd/fdwd
Item:
#1194216
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.19.084.00 |
| Manufacturer Part # | 02.19.084.00 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 02.19.084.00 Proximity Switch Kit Fsd/fdwd
$58.91
$65.00
You save
$6.09
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.19.084.00 Proximity Switch Kit Fsd/fdwd