Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02.19.150
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02.19.150 Signal Light 1/2" Green 250v
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.19.150 |
| Manufacturer Part # | 02.19.150 |
| Height | 1.2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.19.150 250v [ Fits Hole 1/2" ] [3/16" Tabs ] [color Green], [ Type Hat Flat ][ Bezel Black] [ Fastener Lock Tabs], Flat On Side

