$27.19
$30.00
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-19-177-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02-19-177-00 Sw Roc Spst 22a 125v 16a 250v
Item:
#1196460
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-19-177-00 |
| Manufacturer Part # | 02-19-177-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 4" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 02-19-177-00 Sw Roc Spst 22a 125v 16a 250v
$27.19
$30.00
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-19-177-00 Sw Roc Spst 22a 125v 16a 250v

