Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.20.221.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.20.221.00 Connector Porcelain 3 18 Ga
Item:
#1483320
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.20.221.00 |
| Manufacturer Part # | 02.20.221.00 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.20.221.00 Connector Porcelain 3 18 Ga
