Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02-30-041-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02-30-041-00 Lamp Socket
Item:
#1141001
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-30-041-00 |
| Manufacturer Part # | 02-30-041-00 |
| Height | 1.65" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-30-041-00 Porcelain Lamp Socket 30" Leads, Hatco Food Warmers

