Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 02-30-073
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 02-30-073 Lamp Holder T8
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02-30-073 |
| Manufacturer Part # | 02-30-073 |
| Height | 1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02-30-073 Lamp Holder T8 600v 660w, Beverage Air Bz13 Bz16 M10 Mm27 Mt12 Mt14 Mt15 Mt17, Mt19 Mt20 Mt23 Mt27 Mt33 Mt35 Mt38 Mt45 Mt49 Mt66, Mt72

