Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 02.30.205.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 02.30.205.00 Led Channel Assy 16.375 3050k
Item:
#1483064
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 02.30.205.00 |
| Manufacturer Part # | 02.30.205.00 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 18.65" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 02.30.205.00 Led Channel Assy 16.375 3050k
