$28.01
$44.96
Compare Price
You save
$16.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 020301302
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 020301302 Fuse
Item:
#1140685
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 020301302 |
| Manufacturer Part # | 020301302 |
| Height | 1.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
Hatco 020301302 Fuse
$28.01
$44.96
You save
$16.95
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 020301302 Jjs-1 Fuse 600v 1 Amp, T-tron Space Saver Very Fast Acting, 11/16" X 1 9/16"
