Free Shipping
Free Shipping
$1,205.75
$2,475.00
Compare Price
You save
$1,269.25
(51%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 03-05-052
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 03-05-052 Pump Kit
Item:
#1288884
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 03-05-052 |
| Manufacturer Part # | 03-05-052 |
| Height | 5.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 9" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Hatco 03-05-052 Pump Kit
$1,205.75
$2,475.00
You save
$1,269.25
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 03-05-052 Pump Kit


