Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 03.05.109.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 03.05.109.00 1" Dia 4" Long Brass Drain
Item:
#1483297
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 03.05.109.00 |
| Manufacturer Part # | 03.05.109.00 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 03.05.109.00 1" Dia 4" Long Brass Drain
