Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 04.06.204.00 Sink Baffle Plate Recon Heater
Item:
#1483442
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.06.204.00 |
| Manufacturer Part # | 04.06.204.00 |
| Height | 0.55" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 2.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 04.06.204.00 Sink Baffle Plate Recon Heater
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.06.204.00 Sink Baffle Plate Recon Heater
