Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.09.410.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 04.09.410.00 Pan Rail For Heated Base
Item:
#1483447
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.09.410.00 |
| Manufacturer Part # | 04.09.410.00 |
| Height | 1.25" |
| Width | 13.13" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.09.410.00 Pan Rail For Heated Base
