Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.12.205.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 04.12.205.00 Door Assembly Kit
Item:
#1181489
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.12.205.00 |
| Manufacturer Part # | 04.12.205.00 |
| Height | 1.25" |
| Width | 8" |
| Depth | 31.13" |
| Weight | 3.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.12.205.00 Door Assembly Kit, Comes With Hardware, Hatco Holding Cabinet Grjw-4 Door Assembly
