$35.35
$39.00
Compare Price
You save
$3.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.467.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 04.17.467.00 Wfst Sliding Door Bottom Track
Item:
#1483472
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.467.00 |
| Manufacturer Part # | 04.17.467.00 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 04.17.467.00 Wfst Sliding Door Bottom Track
$35.35
$39.00
You save
$3.65
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.467.00 Wfst Sliding Door Bottom Track
