$34.44
$38.00
Compare Price
You save
$3.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.475.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 04.17.475.00 Wfst Sldg Door Upper Slide
Item:
#1483088
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.475.00 |
| Manufacturer Part # | 04.17.475.00 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 1.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 04.17.475.00 Wfst Sldg Door Upper Slide
$34.44
$38.00
You save
$3.56
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.475.00 Wfst Sldg Door Upper Slide
