Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.17.480.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 04.17.480.00 Wfst Ss Cable W/10 24 Fittings
Item:
#1483090
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.17.480.00 |
| Manufacturer Part # | 04.17.480.00 |
| Height | 0.35" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 04.17.480.00 Wfst Ss Cable W/10 24 Fittings
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.17.480.00 Wfst Ss Cable W/10 24 Fittings
