$246.53
$272.00
Compare Price
You save
$25.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 04.40.234.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 04.40.234.00 End Panel Glass Sds Xxd Sidesw
Item:
#1483549
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 04.40.234.00 |
| Manufacturer Part # | 04.40.234.00 |
| Height | 10" |
| Width | 25" |
| Depth | 28" |
| Weight | 5.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 04.40.234.00 End Panel Glass Sds Xxd Sidesw
$246.53
$272.00
You save
$25.47
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 04.40.234.00 End Panel Glass Sds Xxd Sidesw