$149.55
$165.00
Compare Price
You save
$15.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.03.073.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05.03.073.00 Wire Belt 5.875x.5x96 Links
Item:
#1196280
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.03.073.00 |
| Manufacturer Part # | 05.03.073.00 |
| Height | 3.3" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 05.03.073.00 Wire Belt 5.875x.5x96 Links
$149.55
$165.00
You save
$15.45
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.03.073.00 Wire Belt 5.875x.5x96 Links
