$2.71
$3.00
Compare Price
You save
$0.29
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05-04-150 Stop Pan Each
Item:
#1180475
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-04-150 |
| Manufacturer Part # | 05-04-150 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 05-04-150 Stop Pan Each
$2.71
$3.00
You save
$0.29
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-04-150 Pan Stop Threaded, Hatco Grcw-1

