$3.62
$4.00
Compare Price
You save
$0.38
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.04.563.09
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05.04.563.09 Nut Brass 8 32 Bold Black
Item:
#1483603
10+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.04.563.09 |
| Manufacturer Part # | 05.04.563.09 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 05.04.563.09 Nut Brass 8 32 Bold Black
$3.62
$4.00
You save
$0.38
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.04.563.09 Nut Brass 8 32 Bold Black
