$7.25
$8.00
Compare Price
You save
$0.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.05.068.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05.05.068.00 Insulation 2x6x11
Item:
#1483613
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.05.068.00 |
| Manufacturer Part # | 05.05.068.00 |
| Height | 1.2" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 12.15" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 05.05.068.00 Insulation 2x6x11
$7.25
$8.00
You save
$0.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.05.068.00 Insulation 2x6x11
