Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 05-06-005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05-06-005 Gasket 1 5/8" D.
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-06-005 |
| Manufacturer Part # | 05-06-005 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-06-005 Element Gasket, [ 1-5/8" Dia. Od ] 1-5/16" Dia Id 1/2" Long [ Rubber ], Black Circle, Hatco Warmer Series 3cs Fr.

