Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 05.06.009.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 05.06.009.00 Union Gasket 1.25" D
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.06.009.00 |
| Manufacturer Part # | 05.06.009.00 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.06.009.00 Union Gasket [ 1.25" Id. 1 3/4" Od ] 3/32" Thick, [rubber ] [ Type C] Black, Hatco Booster Fr 3cs
