$2.71
$3.00
Compare Price
You save
$0.29
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05-06-066-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05-06-066-00 Gasket
Item:
#1181790
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-06-066-00 |
| Manufacturer Part # | 05-06-066-00 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 05-06-066-00 Gasket
$2.71
$3.00
You save
$0.29
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-06-066-00 Clean Out Cap Gasket 5/8" Id X 1" Od, Hatco Booster Fr 3cs

