Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.07.005
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05.07.005 Shaft 3/8 X 17 9/16
Item:
#1180072
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.07.005 |
| Manufacturer Part # | 05.07.005 |
| Height | 17.56" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 17.56" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.07.005 Shaft Upper Rear 3/8" X 17-9/16" Has 2 Holes, Hatco Tk100 Tk135b Tk155b

