$32.63
$36.00
Compare Price
You save
$3.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05-07-011-00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05-07-011-00 Shaft 3/8 X 12 5/16
Item:
#1180073
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05-07-011-00 |
| Manufacturer Part # | 05-07-011-00 |
| Height | 0.38" |
| Width | 0.38" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco 05-07-011-00 Shaft 3/8 X 12 5/16
$32.63
$36.00
You save
$3.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05-07-011-00 Shaft 3/8 X 12 5/16

