$2.76
$3.05
Compare Price
You save
$0.29
(10%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 05.10.004
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05.10.004 Tank Strap
Item:
#1483721
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.10.004 |
| Manufacturer Part # | 05.10.004 |
| Height | 2.7" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 8.8" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco 05.10.004 Tank Strap
$2.76
$3.05
You save
$0.29
(10%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.10.004 Tank Strap