Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco 05.30.001 Manual Adv Knob 1 7/8 D
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.30.001 |
| Manufacturer Part # | 05.30.001 |
| Height | 1.65" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.30.001 Black Knob, [ 1-7/8" Dia ] [mount 3/8"-16 Female Thd] 3/4" Protrusion, Cecilware, Coffee Series Awb Ch Cl Crs Fd Fe Me Mpo., Hatco, Toaster All Except Tq300.

