$0.40
$0.64
Compare Price
You save
$0.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 05.30.009C.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco 05.30.009C.00 Rubber Washer
Item:
#1139674
30+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.30.009C.00 |
| Manufacturer Part # | 05.30.009C.00 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Hatco 05.30.009C.00 Rubber Washer
$0.40
$0.64
You save
$0.24
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.30.009C.00 For 1-1/2" Nps Drain Rubber Washer, 1-7/8" Id X 2-1/2" Od X 1/8" Thick

