Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco 05.30.020.00 Knob Color Control Hat
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 05.30.020.00 |
| Manufacturer Part # | 05.30.020.00 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 05.30.020.00 Control Knob, Height 7/8in 22 Mm, Includes Set Screw, Inside Diameter 1/4in 6 Mm, Outside Diameter 1-1/2in 38 Mm, Weight 0.045 Lb, Models Used In, Hatco Fdw-1 Fdw-1-mn Fdw-1x Fs Fshc Fst Fst-1-mn, Hdw Hdw 1 Hdw 2 Hdw 3 Hdw-1 Hdw-1-s Hdw-2 Hdw-2-s, Hdw-3 Hdw1-n Hdw2-n Hdw3-n Tk-100 Tk-135b Tk-155b, Tk-72 Tk-90b Tq-10 Tq-10 Tq-1200 Tq-1200 Tq-15 Tq-300, Tq-300aus Tq-300ba Tq-300eng Tq-300ire Tq-305 Tq-400ba, Tq-700 Tq-700-eng Tq-700ba Tq-700h Tq-700h Tq-700h-s, Tq-700hba Tq-800 Tq-800 Tq-800ba Tq-800ba Tq-800h
