Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.09.205E.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02.09.205E.00 Kit Element 275w 220v Tq "ce"
Item:
#1833199
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.09.205E.00 |
| Manufacturer Part # | R02.09.205E.00 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Hatco R02.09.205E.00 Kit Element 275w 220v Tq "ce"
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.09.205E.00 Kit Element 275w 220v Tq "ce"