Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hatco R02-12-020 Gear Motor 208v 6.3rpm
| Fits with Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-12-020 |
| Manufacturer Part # | R02-12-020 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 3.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-12-020 Oem Exact Gear Motor [ 208v ] [ 6.3 Rpm ] [.27amp ], [ 5/16" X 1-15/16" Shaft ], For Aftermarket Gear Motor See # 68-1002, Hatco Toaster Series Tk Trh
