$292.75
$323.00
Compare Price
You save
$30.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.12.066.01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02.12.066.01 Blower Motor Kit 230v 50/60hz
Item:
#1193690
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.12.066.01 |
| Manufacturer Part # | R02.12.066.01 |
| Height | 4.88" |
| Width | 5.63" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco R02.12.066.01 Blower Motor Kit 230v 50/60hz
$292.75
$323.00
You save
$30.25
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.12.066.01 Blower Motor Kit 230v 50/60hz

