$37.16
$41.00
Compare Price
You save
$3.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02.12.138.00
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02.12.138.00 Kit Filter Itq/tq3/tc3
Item:
#1196589
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02.12.138.00 |
| Manufacturer Part # | R02.12.138.00 |
| Height | 0.95" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Hatco R02.12.138.00 Kit Filter Itq/tq3/tc3
$37.16
$41.00
You save
$3.84
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02.12.138.00 Kit Filter Itq/tq3/tc3

