$106.95
$118.00
Compare Price
You save
$11.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco .
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco R02-13-100
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Hatco R02-13-100 Rheostat
Item:
#1182493
Technical details
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | R02-13-100 |
| Manufacturer Part # | R02-13-100 |
| Height | 4" |
| Width | 2" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
Hatco R02-13-100 Rheostat
$106.95
$118.00
You save
$11.05
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Hatco R02-13-100 Rheostat 120v 100 Ohm, Hatco Toaster Tq300 Trh50 Trh100b & Some Other, 120v Models

